Hakkımızda

SAĞLIKLI YAŞAM DANIŞMANLIĞINDA ALTERNATİF UYGULAMALARIN ADRESİ

Enerjik yaşam merkezi, içten, sıcak, huzurlu ortamında sağlıklı yaşam konusunda geniş yelpazede yeni ve güvenilir yöntemlerle hizmet vermektedir.

Enerjik yaşam merkezi, 2007 yılında Prof.Dr.Özden Çandır tarafından kurulan Kadıköy Estetik Ltd in bir kuruluşudur. Merkezimizde profesyonel çalışma anlayışı, butik hizmetler çerçevesinde uygulanmakta, müşteri ve hasta beklentilerini tam karşılmak ve memnuniyeti en üst düzeyde tutmak amacı ile hizmet sunulmaktadır.

Merkezimizde, klasik teknikler yanı sıra, denenip sonuç alınmış, yeni farklı bakış açıları ve yaklaşımları barındıran güvenilir teknikler de sağlık etiğine uygun şekilde kullanılmaktadır. Sağlıklı yaşam danışmanlığı yaşam koçluğu verilen konular: ilişkiler, sigara,yiyecek ve madde bağımlılıkları, ,zayıflama ve diyet, detoks, gıda intoleransı ve alerjiler, ağrılı hastalıklar, sık hastalama, kronik yorgunluk ve kronik hastalıklar ( sinüzit, migren, diabet, tiroid hastalıkları, bağırsak hastalıkları, spor yaralanmaları, omurga ve eklem rahatsızlıkları, ruh hali değişimleri, somatiform bozukluklar, hastalık hastalığı, panik atak,sağlıklı cinsel yaşam, cinsel istek bozuklukları, kısırlık yüksek ya da düşük tansiyonda yaşam tarzı) gibi konulardır. Terapilerde kullanılan yöntemler: hayat alanlarına danışma,yaşam koçluğu, EFT, biorezonans, nefes ve gevşeme terapileri, kinezyoloji, aile dizimi, kuantum ve matriks enerjileridir.

Bedensel, zihinsel ya da ruhsal sorunların çözümlerinde, sağlıklı yaşam danışmanlığı alternatif terapilerinin adresi Enerjik Yaşam Merkezi…

PROF DR ÖZDEN ÇANDIR

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1982 de mezun olup, Konya Selçuk Üniversitesi Meram Tıp fakültesinde 1990 yılında patoloji uzmanı olmuştur. 1997 de docent, 2002 yılında profesörlük ünvanı almıştır. Bu sure içerisinde Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi öğretim üyesi iken,1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde, 2000 yılında Ankara Üniversitesi Ankara Tıp Fakültesinde misafir öğretim üyesi olarak çalışmıştır. 2005 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinden emekli olmuştur. Patoloji ve dermatopatolojiye ek olarak, medikal estetik, biofizik tıbbı, biorezonans, yaşam koçluğu, MFT, Psikolojik kinezyoloji, aile dizimi, kuantum ve matriks enerjileri konusunda eğitimler alıp, holistik/bütünleyici tıp bilgileri eşliğinde yaşam koçluğu alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

DUYGU VURAL

İstanbul Yeditepe Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İngilizce İşletme ve İngiltere University of Wales de Faculty of Economics and Administrative Sciences bölümünde marketing eğitimi almıştır. İç ve Dış Ticaret konularında sürdürdüğü iş yaşamı sırasında ve sonrasında, biorezonans,EFT, yaşam koçluğu, kinezyoloji, kuantum ve matriks enerjileri konularında eğitimler almış ve bu eğitimler eşliğinde yaşam koçluğu alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

ÇALIŞMA YÖNTEMLERİMİZ
  • Hayat alanlarına danışma koçluk
  • Nefes ve gevşeme terapileri
  • Aile dizimi
  • Biorezonans
  • Kinezyoloji
  • Kuantum ve Matriks enerjileri
  • EFT